מה עושה כלה שרוצה להיראות במיטבה, יפה והדורה, לבושה בשמלה ההולמת אותה, שמלה שעשויה לסחוט מחמאות ולהעניק לכלה תחושה כי היא מהממת? פונה אל מעצב או מעצבת מקצועית ומזמינה שמלת כלה מעוצבת.

 

עיצוב שמלה מאפשר התאמה מיטבית של השמלה לגוף הכלה. הוא מאפשר להביא לידי ביטוי את הטעם האישי, את הסגנון האישי ובעיקר- הוא מאפשר לתפור שמלה שתבליט מה שרצוי להבליט ותצניע מה שחשוב להצניע. עיצוב השמלה מהווה עבור נשים רבות אפשרות לשלב יופי ונוחות גם יחד. שמלות ערב בירושלים

 

שמלת הכלולות המושלמת

 

ככל שהתקציב המוקצב לעיצוב השמלה גבוה יותר, כך ניתן לבחור שמלה יקרה ויוקרתית יותר, אשר ניתן לשלב בה חרוזים ופנינים, סוגי בד שונים, מרקמים וטקסטורות שונות, ליצור שילוב של שכבות בד מסוגים ובאורכים שונים ובכך ליצור שמלה עם נפח מרשים.

 

שמלת הכלולות המושלמת היא זו שנראית בעיני הכלה כשמלה כזאת.  מעוצבת לטעם הכלה היא שמלה שניתן להתאים אותה לגוף האישה באופן שיאפשר לה לנוע בחופשיות ולכן גם לרקוד כשהיא לבושה בשמלה.

 

שמלה ייעודית לחופה ו- שנייה- לריקודים

 

יש כלות היכולות לאפשר לעצמן לבחור שתי שמלות לאותו אירוע: הן בוחרות שמלה המיועדת לכניסה לאולם ולחופה ושמלה שנייה שאותה הן לובשות כשהן רוקדות. ייעוד וייחוד כל אחת מהשמלות למטרה נפרדת מאפשר לעצב אותה באופן שונה: בעוד אחת מהן אמורה להיות מרשימה ומהודרת במיוחד, השנייה עשויה להיות פשוטה יותר, מן הסתם קלה ואף זולה יותר.

 

מי שחשוב לה להשתתף באופן פעיל בריקודים או יחד עם  שתבחרו (כדאי לקחת בחשבון אפשרות שהיא תונף באוויר על ידי הרוקדים...) צפויה להעדיף שמלה דקה ואוורירית יותר המיועדת להילבש לקראת הריקודים הסוחפים...

 

עיצוב כשדה להפגנת יצירתיות

 

אין מתכון אחד ויחיד לעיצוב ואין מתכונת אחת, יחידה ואחידה. העיצוב הוא שדה גדול ורחב המהווה כר נרחב להשראת המעצבים וליצירתיותם. חשוב ומומלץ לסייע למעצב או למעצבת על ידי שיתופם בטעם ובהעדפה של הכלה, באופי שלה ובכל נתון שיש בו כדי לסייע לאיש או אשת המקצוע לעצב שמלה מעוצבת שתקלע לטעמה של הכלה המיועדת.

 

מה שחשוב הוא ששמלת הכלה שתעוצב בשבילך תהיה שמלה שתהיי שלמה עמה מכל הבחינות- שהיא תיראה לך יפה, הולמת אותך, קלה ונוחה ללבישה, נוחה לתנועה בכלל ולריקודים בפרט. שמלה שתביא לך הרבה מזל טוב.

שמלות כלה מעוצבות

שמלות כלה מעוצבות

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |