לא כולם נוהגים לערוך את טקס החינה. וקשה שלא להבין זאת. ההכנות לחתונה הם בעיצומם וכידוע ארגון חתונות זה לא דבר קל כאשר גם יש כמובן את מסיבת הרווקים של החתן ומסיבת הרווקות של הכלה ככה שלארגן עוד אירוע בנוסף יכול קצת להעיק.

אם כי, כיום מי שרוצה לארגן טקס חינה בהתרעה קצרה של מספר ימים, יש באפשרותו לעשות כן. בעזרת חברות המתמחות בכך שידאגו לכם לכול תוך זמן קצר כולל מקום לאירוע, תלבושות לחינה, קייטרינג וכדומה. כמובן שזה לא האופציה המומלצת לארגן אירוע בתוך זמן קצר שכן אין באפשרותכם לבחור לדוגמא מספר מקומות או לראות  כאלו ואחרות.

 

בניגוד אולי למה שמקובל לחשוב, ארגון אירוע חינה הוא למעשה כמו כל ארגון אירוע כזה או אחר אשר דורש למצוא מקום לחגוג בו, מציאת תקליטן, הזמנת חברת קייטרינג וכמובן גם תלבושות לחינה.

 

אירועי חינה לרוב הינם אירועים מאוד צבעוניים שיש בהם המון שמחה ולרוב לא נערכים באולם או מסעדה אלא דווקא . מאכלים מתוקים וסוכריות הם חלק בלתי נפרד מהקייטרינג אך כמובן מה שמשפיע בעיקר על האווירה באירוע הן ה- תלבושות לחינה אשר מעוצבות באופן ייחודי.

 

אני אישית אף פעם לא יצא לי להיות בטקס חינה למרות שהייתי בכמה וכמה חתונות. הוזמנתי רק פעמיים לאירוע שכזה אך במקרה בשני המקרים לא יכולתי להגיע. יש לי מישהו בעבודה שמתחתן בקרוב וככל הנראה מתכוון לערוך גם טקס חינה.

 

אני מקווה שלאירוע הזה אני אצליח להגיע למרות שאני בכלל לא יודעת מה ללבוש לאירוע כזה. הרי גם מחלקים בדרך כלל תלבושות. ממה שאני הבנתי, אין צורך להתלבש באלגנטיות או לדפוק הופעה מרשימה היות שמדובר באירוע יותר קליל שמטרתו לעשות שמח. וכל עניין ה- תלבושות לחינה הבנתי שרק מי שרוצה לובש אותן.

 

בניגוד למה שמקובל לחשוב, טקס החינה אינו טקס ליהדות בלבד. ישנם גם מוסלמים כמו גם שבטים באפריקה אשר עורכות טקס זה או לחילופין טקס דומה על אותו עיקרון. את החינה כידוע, עורכים כזמן קצר לפני החתונה כאשר למעשה אפשר לומר שזוהי החגיגה האחרונה של החתן והכלה העתידיים להיותם רווקים.

 

תלבושות לחינה מאופיינות בכובעים מיוחדים ובגדים מפוארים כאשר כל חברות המפיקות את טקס  משקיעות רבות בכל הקשור לתחום תלבושות לחינה אשר אותן ניתן גם לקנות וגם להשכיר.

תלבושות לחינה

תלבושות לחינה

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |