חבר טוב שלי מתקופת הצבא רוצה להציע לחברה שלו נישואין. אני פשוט לא מאמין שהוא מתכוון לעשות את זה, זה נשמע לי כל כך הזוי. כמובן שאני הכי שמח ומתרגש בשבילו בעולם אבל הוא יחסית מאוד צעיר, בן 24 בלבד. אמנם הם כבר כמה שנים ביחד אבל לדעתי הוא צריך לחכות קצת עם העניין.

 

בקיצור הוא ביקש ממני שאעזור לו בהכנות לחתונה, אמרתי לו שאין בעיה בכיף אבל בכל זאת לדעתי צריך להתייעץ עם מארגני חתונות שיתנו לנו כיוון. הוא ביקש ממני גם  שאבוא איתו לחנות תכשיטים כדי לבדוק אופציות של טבעות אירוסין. כמובן שלא יכולתי לסרב והלכנו לבדוק. היו שם המון סוגים של טבעות אירוסין כאשר רובן היו כ- טבעות יהלומים. ואיזה מדהימים הם היו, חבל על הזמן.

 

כמובן שגם המחירים היו בשמיים אך ברור שאלה יהיו המחירים עם טבעות מדהימות שכאלה. המוכר בחנות הציע שבמקום לקנות רק טבעות יהלום, לשלב את טבעת האירוסין עם אבני חן אחרות.

 

אישה חולמת מדי יום על יום ה- חתונה שלה, על שמלת הכלה שתבחר, תכשיטים ייחודים שתשים כמו עגילים, טבעות יהלומים, שרשרת יפה וכמובן חולמת על הערב המיוחד עצמו. אך לפני כן היא חולמת על החתן העתידי אשר יכרע ברך בפניה ויציע לה נישואין עם טבעת יפהפייה ונוצצת באופן מרגש ורומנטי.

 

אמנם רובן יכחישו אך מלבד טקס ההצעה עצמו, המרכיב העיקרי שירגש אותה הכי הרבה זה כמובן היופי והעיצוב של טבעת האירוסין. לטבעות אירוסין יש מגוון עיצובים כאשר רובם המכריע אפשר לומר שהם טבעות יהלומים לכל דבר.

 

מחירים של טבעות יהלומים כמובן משתנים בהתאם לגודל היהלום כלומר המשקל למעשה (מספר הקראט), איכות הליטוש ודרגת הניקיון שלו. ליטוש היהלום הוא למעשה קובע צורתו ועיצובו הכללי (כמובן שיש עוד מספר דברים שישפיעו על עיצוב הסופי של הטבעת עצמה).

 

טבעות יהלומים תמיד יהוו מתנה מרהיבה ויוקרתית וכמובן נהוג להעניק אותה למישהו או מישהי קרוב אלינו כמתנה אישית. ובהתאם לכך, סביר להניח שככה תהיה גודל ההשקעה שלכם.

 

טבעות אירוסין לרוב הינם טבעות יהלומים. אם כי ישנן לא מעט טבעות אירוסין המשולבות עם אבני חן ולאו דווקא יהלומים. כמובן שגם טבעות אלה הן טבעות ייחודיות ויפות במיוחד.

 

טבעות יהלומים אמנם זה באמת משהו מרהיב ויוצא דופן אך חשוב לדעת שיש אופציות נוספות. כמו כן, כמובן תמיד אפשר לשלב בין יהלומים או יהלום לבין אבני חן אחרות דבר שבהחלט יוצר משהו שונה ולא סטנדרטי לאלה האוהבים להיות שונים ומיוחדים.

טבעות יהלומים

אירועים קטנים

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |