מפלי שוקולד

להזמין בר ממתקים לאירוע זה אומר שהאורחים שלכם יקבלו משהו שהם לא חווים בכל אירוע. בר הכולל מפלי שוקולד חם ומפנק עם ממתקים סביב שתספק תאווה לעיניים וגם לחך. הבר עצמו יהיה כחלק מהקינוח אך יש כאלה המעדיפים כי יגישו אותו גם במהלך האירוע עצמו. הדבר תלוי גם בסוג האירוע.

 

אירוע עם קייטרינג חלבי לוודאי יתאים יותר להגשת מפלי שוקולד עם ממתקים גם במהלך האירוע עצמו שכן זה משתלב נפלא. בעוד אירוע הכולל קייטרינג בשרי לא כל כך משתלב לאכול ארוחה בשרית עם שוקולד תוך כדי למרות שמדובר בשוקולד פרווה ויותר יתאים לקינוח אחרי כל הארוחות והריקודים.

 

באם החלטתם להשכיר מפלי שוקולד לאירוע שלכם, מומלץ לבדוק ולשאול היטב את כל מה שאתם צריכים לדעת. האם השכרת הבר או המפל כוללת גם מגישים מטעם החברה שיגישו את שיפודי הממתקים לאורחים? הם זה כרוך בעלויות נוספות או שיש אופציה גם ללמוד להפעיל את המכשיר בעצמכם?

 

מומלץ גם להתייעץ עם החברה לגבי גודל מפלי שוקולד שרוצים להשכיר בהתאם לכמות המוזמנים הצפויה. אפשר למצוא כאלה בגדלים שונים כאשר גם אופציות שילוב הממתקים יחד עם המפל הם רבות.

 

כל מי שאוהב שוקולד, לבטח כשיהיה באירוע או מסיבה כזו או אחרת שיש בו מפלי שוקולד ייהנה מאטרקציה מתוקה לחך המעוררת תיאבון. אם זה שוקולד מלא אגוזים, משובץ בוטנים או רווי טעמים דקדנטי כמו טירמיסו ועוגת קרם בננה.

 

אין ספק כי מפלי שוקולד הופך את החגיגה לאירוע ייחודי ומתוק במיוחד, בעיקר לאלה האובססיביים לשוקולד ולמתוק בכלל. כאשר תפנו לחברה המספקת שירותי בר מתוק, תוכלו לראות שפע של מטעמים מפתים עם סוגים ושילובים שונים של ממתקים ושוקולד.

 

אם אתם רוצים אטרקציה מיוחד באירוע שלכם, משהו חדש וייחודי שמרבית האורחים לא ראו אולי אף פעם, מפלי שוקולד זו בהחלט דרך מצוינת לשבור את שגרת האירוע.

 

ואם אתם חוששים שמא בגלל שהקייטרינג שהזמנתם הוא בשרי ולא תוכלו ליהנות מבר ממתקים מפנק הכולל שיפודי מרשמלו, שיפודי פירות מפנקים שניתן לטבול אותם בתוך מפלי שוקולד חם וטעים, אז כמובן שטעות בידכם.

 

כמובן שמרבית במרבית האירועים מוגש קייטרינג בשרי לכן גם במרבית המקרים כשמשכירים מפלי שוקולד, מדובר כמובן בשוקולד פרווה.

מפלי שוקולד

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |