אין משהו שאני אוהבת יותר מאשר מתקני תצוגה. זה פשוט רעיו גאוני וזה מושך אלי לקוחות רבים והעסק שלי פשוט פורח. יש לי חנות נעליים קטנה. הייתי מנהלת שיווק שנים רבות והחלטתי שאני רוצה שינוי בחיים.

 

רציתי פינה קטנה משלי, בלי הרבה לחץ, בלי הרבה אחריות, בלי הרבה דאגות. כסף לא חסר לי וכל מה שאני הייתי צריכה זה משהו קטן משלי שיעסיק אותי וייתן לי פינה קטנה שלי חוץ מביתי, מבעלי וילדי.

 

אז החלטתי לפתוח חנות נעליים. בטח אתם תוהים איך מנהלת שיווק מאד מצליחה החליטה לפתע פתאום לפתוח חנות נעליים?

 

אבל מאז שהייתי ילדה קטנה כל פעם שהייתי נכנסת לחנות נעליים, ישר הרגשתי כמו בבית. תמיד הייתי עוברת ליד חנות נעליים ורואה את הנעליים על מתקני תצוגה מיוחדים שמציגים לראווה את נעליי החנות.

 

ישר הייתי חייבת להיכנס אל תוך החנות ולהתחיל למדוד נעליים. אף פעם גם לא ביקשתי את עזרתן של המוכרות. תמיד הסתדרתי בעצמי.

 

הייתי מחפשת לעצמי את מידות הנעליים שלי והייתי נעזרת במוכרת בלבד אם מידת הנעליים שלי לא הייתה על המדף אלא במחסן.

 

תמיד אנשים שהיו רואים אותי בחנות נעליים שאלו אותי אם אני המוכרת. תמיד הייתי עונה להם שלא. מצחיק שאני כזו קטנה ושואלים אותי אם אני המוכרת. זה היה ממש מחמיא. פשוט אני מרגישה ממש בבית בחנויות נעליים.

 

תמיד הסתדרתי לבד טוב מאד בחנויות הנעליים. תמיד הייתי מחזירה למקום את הנעליים שהייתי לוקחת מהקופסאות או מחזירה את הנעליים על מתקני תצוגה שלקחתי את הנעליים מהם.

 

אז היום אני בעלת חנות נעליים ואין מאושרת ממני. יש לי את השקט שלי. יש לי את הפינה השלווה שלי.  יש לי את הנעליים שלי המוצגים לראווה על מתקני תצוגה, המציגים עצמם לפני כל אוהבת נעליים, בדיוק כמוני.

מתקני תצוגה

מתקני תצוגה

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |