בכל הקשור לתחום ההפקות וארגון אירועים סביר להניח שתצטרכו את עזרתם של חברות הנותנות שירותם בתחום במות ומתקנים לאירועים. מכיוון שיש היצע גדול מאוד בתחום זה של במות ומתקנים לאירועים, חשוב לבחור את החברה ולדעת למי לפנות בעיקר על ידי קבלת המלצות ומידע ברשת.

 

אין זה משנה אם האירוע נערך במקום סגור או בחוץ באוויר הפתוח, שכן לחברת ה- במות לאירועים יש פתרונות לכל דבר ולכל סוג של אירוע. כמובן שבאירוע כמו חתונה בה נדרש במה מרכזית פנייה לחברה הנותנת שירותי במה היא הכרחית.

 

חברות המתמחות בתחום במות לאירועים חייבות להיות מקצועיות ברמה גבוהה וחשוב לבדוק היטב את המסמכים הדרושים של אישורי הבטיחות וכדומה, כי בעניין של בטיחות אין מקום לשיקול כלכלי. בתחום המקצוע של במות לאירועים דרוש המון ניסיון וידע והוא אינו קל כפי שאולי ניתן לחשוב.

 

יש הרבה סוגי אירועים בהם נדרש במה ולכל אירוע יש להתאים את הבמה האופטימאלית. החל מהופעה אמן או אח"מ, אירועי חתונות'  או סתם ועידה חשובה הנערכת בחוץ.

 

מבחינת מחיר, כמובן שהוא משתנה מחברה לחברה כאשר בדרך כלל בעלי החברות נוטים להיות גמישים ומתגמשים בהתאם לאירוע וליכולת הכלכלית של הלקוח.

 

להופיע על במות לעיני קהל של אלפי אנשים לדעתי זה הדבר הכי מלחיץ בעולם. איך זמרים עולים ככה על במות ושרים כאילו כלום,  כאשר האומן עושה, אני לא מבין את זה. למרות שאני מתאר לעצמי שבתחילת דרכם הם לבטח היו מאוד לחוצים כשהם עלו על הבמה. אבל אני מניח שזה בא עם הזמן וככל שבצורים יותר נסיון, קל יותר להרגיש בטוח בעצמך ולעלות לשיר לעיני קהל גדול.

 

בילדותי מאוד אהבתי לרכב על אופניים, לא רק שנסעתי איתם כמעט לכל מקום, (אפילו למשחקי מכבי תל אביב, קבוצה האהודה) הייתי עושה איתם גם כל מיני פעלולים ושטויות יחד עם חבריי. בבית ספר לדוגמא היה לנו מן במות כאלה, היינו עולים עליהם לעיתים קרובות וקופצים עם האופניים.

 

ה- במות האלה היו עשויים מבטון כך שזה היה מאוד מסוכן, אני המום מעצמי שעשיתי את זה פעם. מזל שלא נפצענו מזה בצורה רצינית.

הכל על במות

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |