חנויות של טבעות נישואין וטבעות אירוסין יש המון, בישראל המספר עומד אולי על מאות חנויות. כמעט בכל חנות תכשיטים ניתן לראות גם מגוון של טבעות נישואין.

 

אולי זה המקום לציין גם שרק הגבר צריך לשלם על הטבעות.. מחירי הטבעות נעים בין טבעת ולטבעת היות ויש סוגים שונים של זהב וכסף.

 

המגוון כל כך רחב שקשה מאוד לבחור אך הכי חשוב שהיא תישאר על האצבע לתמיד.

אז מה בעצם מסמלת טבעות נישואין? זו טבעת שמסמלת נצחיות, זו טבעת שמסמלת אמון, זו טבעת שמסמלת כבוד, זו טבעת שמסמלת את הקדושה בין בני הזוג.

 

זו טבעת שמסמלת מחויבות כל כך עמוקה שבכל פעם שתביטו בה, ניצוץ האהבה ביניכם יידלק מחדש ויחזיר אתכם לרגע הזה ב- חתונה בו נשבעתם אמונים אחד לשני.

 

אחד הרגעים הכי זכורים ואולי הזכור ביותר באירועי חתונות הוא רגע הבאת ה- טבעות נישואין וקידושן בין בני הזוג. גם אם הוא לא הזכור ביותר הוא לבטח המרגש ביותר.

 

זהו הרגע בו מאחדים ומקדשים את בני הזוג ובעצם מעתה והלאה הם יילכו בייחד זה עם זה בטוב וברע. ה- טבעות נישואין יקשרו בין בני הזוג וגם לבין הבורא, והקסם הזה שבטבעת היא שבכל פעם שתביטו בה אתם תשאבו כח שיעזור לכם להתגבר ברגעים קשים.

 

יש  מגוון גדול של טבעות נישואין. ישנם סוגים שונים של זהב, סוגים שונים של מתכות, וצבעים בכלל, ועוד מאות צורות שונות אך כדי שטבעות נישואין תיחשבנה "כשרה" ע"פ המסורת היהודית היא חייבת להיות עגולה ועשויה אך ורק מחומר אחד.

 

וכמובן, (אולי אפילו מיותר לציין) אסור שהטבעת תהיה מקושטת באבנים ובשאר קשקושים.

טבעות נישואין

טבעות נישואין

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |