טבעות נישואין זה עסק יקר, הרי כל חתן שמעריך את עצמו ואת האישה המיועדת שלו ישקיע סכום נכבד בקניית טבעת נישואין לאשתו המיועדת לטקס החופה. הפופולארית שבטבעות הנישואין היא כמובן טבעת יהלום.

 

היהלום נחשב לאוצר טבע והוא ראש וראשון בין אבני החן. למרות השימושים הרבים של היהלום בתעשייה הוא מוכר בעיקר בשל השיבוץ שלו ב- תכשיטים  כגון טבעות נישואין.

 

הייתה בידי האפשרות לפתוח עסק עצמאי ומכיוון שאני חוב תכשיטים , יהלומים, ועוד, הלטתי לפתוח חנות תכשיטים שבה אמכור בעיקר טבעות נישואין , טבעות אירוסין , ושרוב הטבעות יהיו טבעות יהלומים.

 

חשבנו רבות על שם לעסק. עלו בראשנו כל מיני רעיונות ולבסוף מכיוון שטבעות זה עיקר התכשיטים בחנות הלכנו על השם- היהלום של טבעות הנישואין.

 

בשביל לפרסם את העסק פנינו למקומונים, למשרדי פרסום באינטרנט, ברדיו, ובטלוויזיה.

 

הפרסומת אמרה- טבעות נישואין מיהלומים משובחים תצאו רק אצל פלוני כמו כן תכשיטים מזהב אמיתי וכדומה. בהתחלה לא נכנסו הרבה לקוחות אף שהשקענו רבות בפרסום אך עם הזמן ככל הנראה עברו שמעות מאוזן אל אוזן והחלו הלקוחות להציף את המקום.

 

טבעות נישואין היה עיקר מבוקשם ייחוד כאלו המשובצות ביהלומים יפהפיים ויקרים. עם הגדת המכירה הגדלנו את ההזמנות של הסחורה בחנות במיוחד טבעות נישואין שנמכרו בהמוניהם.

 

נכון להיום אחרי מספר שנים של הצלחה מסחררת הפכנו את העסק הקטן שלנו לרשת יהלומים מצליחה בכל רחבי הארץ. זוגות רבים נעמדים מתחת לחופתם ועונדים זה לזו את ה- טבעות נישואין של הרשת שלנו בכבוד רב.

טבעות נישואין מיוחדות

טבעות אירוסין

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |