בכל שבת ילדיי מבקשים את אותה בקשה - אבא קח אותנו בבקשה לג'ימבורי, אנחנו רוצים לקפוץ ולשחק על מתקנים. אבא טוב כמוני לא יכול לסרב לבקשת ילדיו ומיד לוקח אותם לכמה שעות ליהנות ולהתפרק.

 

הילדים ממש אוהבים את המתחם הזה שבנו בקניון בעירנו ובו מתקנים, שולחנות משחק , ועוד. וכך היה כמו כל שבת גם השבת הזו נסענו לקניון.

 

הגענו לקניון ולפני שעלינו לקומה השנייה שהיא גן העדן של הילדים, בה נמצאים משחקי וידאו, שולחנות משחק , וכמובן מתקנים מתנפחים. לילדה הקטנה היה צרכים ולקחתי אותה לשירותים הסמוכים.

 

ילדיי רצו בינתיים לעלות לבד ומכיוון שהם צעירים מאוד בגילם אסרתי עליהם בפירוש. ילדים קטנים עולים לבדם על מדרגות נעות לא בא בכלל בחשבון. מתקנים מתנפחים יחכו לנו ולא יברחו אל תדאגו.

 

שיצאנו מהשירותים עלינו לקומה השנייה הילדים התלהבו מאוד ואני כמובן קצת דאגתי מכיוון שבאזור המתקנים מתנפחים היו המון אנשים ופחדתי שמישהו יאבד. התכוננתי לכך שאצטרך לפקוח עיניים טוב ולא להסיר אותן מהילדים אפילו לשנייה אחת.

 

הילדים כמובן בראש ובראשונה עלו וקפצו על מתקנים מתנפחים אחרי זה קצת בריכת כדורים, שולחנות משחק, ונהנו מכל רגע.

 

אני חייב להודות שגם אני באופן אישי נהנה להביט בכל הילדים שקופצים להם ונהנים במקום המשעשע הזה.

יש שם מתקנים מתקנים לבריכה בכל מיני צורות כגון: ג'ירפה, פיל, דולפינים, ומובן בריכת כדורים, משחקי וידאו, חישוקים והרבה דברים משעשעים. ואז צץ לו לפתע רעיון במוחי, אולי אקנה לילדיי מתקנים מתנפחים אחד או שתיים לחצר ביתנו.

 

האם יהיה זה כדאי ויחסוך לי נסיעות הלוך ושוב לקניון,ושמירה הדוקה. או שמא פה טמונה כל החוויה, הן בנסיעה והן בהמבורגר וגלידה של אחרי, וכמובן בהיכרותם ילדים חדשים בכל שבת שמעשירה את חיי החברה שלהם.

 

הגעתי למסקנה שמקום של מתקנים מתנפחים הינו בקניון ואמשיך לקחת את ילדי מדי שבת עד שימאס להם

מתקנים מתנפחים

מתקנים מתנפחים

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |