חתונה קטנה היום זהו סוג של טרנד. למי יש כח להתחיל לארגן חתונה גדולה עם מאות מוזמנים ולשלם סכומי כסף גדולים על כל הארגון. כאשר מדובר על חתונה קטנה, ההוצאות פוחתות משמעותית ובנוסף אפשר להשקיע יותר באורחים שסביר להניח יהיו אורחים שבאמת תכירו ולא כאלה שלא ראיתם שנים כמו שקורה בדרך כלל באירועים גדולים. גני אירועים באזור ירושלים | אולם לברית פתח תקווה

 

לכן, במקום להשקיע בהשכרת מקום גדול ובמספר רב של ארוחות אשר בעקבות כך אולי להתפשר על איכות האוכל, ניתן להשקיע בקייטרינג איכותי למדיי עם ארוחות מגוונות לשביעות רצון האורחים.

 

פעם היה מקובל לחשוב שככל שהחתונה יותר גדולה ככה היא תיחשב ליותר מוצלחת ויותר מרהיבה והיה אפשר לראות בעבר חתונות באמת גדולות עם מאות מוזמנים. היום לעומת זאת, המצב ממש לא ככה וזוגות רבים מעדיפים לערוך דווקא חתונה קטנה וצנועה יותר לאנשים הקרובים להם.

 

יש הרבה סיבות לכך כך כנראה הסיבה המרכזית לכך היא מגבלות תקציב. לערוך חתונה גדולה כרוכה בהוצאות רבות, בין אם זה גן האירועים שצריך להשכיר אשר יוכל לאכלס מספר רב של אנשים, אטרקציות שיספיקו לכולם, הדפסת מאות הזמנות לחתונה ועוד מספר רב של דברים.

 

אך יש לציין, שגם כאשר מדובר על חתונה קטנה, יש צורך בהכנות רבות ובהשקעת מאמצים רבים ואין זה אומר שהיא צריכה להיות פשוטה ולא ייחודית.

 

הצלחה של אירוע בכלל ושל חתונה בפרט תלויה בלא מעט דברים. אם יש מרכיב שישפיע רבות על איכות האירוע הוא אולם האירועים או גן האירועים שבחרתם וגם כמובן העיצוב שלו. הבחירה תלויה במספר מרכיבים כמו כמות האורחים המשוערת, כלומר אם מדובר בחתונה גדולה או חתונה קטנה.

 

כמו כן יש לקחת בחשבון את עונת השנה, מהיכן רוב האורחים מגיעים ועוד. כאשר מדובר על אירוע גדול עם מאות מוזמנים כמובן יש עשרות אולמות וגני אירועים שישמחו לארח אתכם, ובאם אתם מעוניינים דווקא ב- חתונה קטנה ואיכותית ישנם מקומות אשר גם מיועדים לכך.

חתונה קטנה

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |