שמלות כלה יש במגוון רב של צבעים ולכל צבע יש את הקונוטציות הספציפיות המסמלות את האסוציאציות שהוא מעלה. צבע ירוק, למשל, נקשר לרב בויטליות, רעננות והתחלות חדשות. צבע ורוד נקשר לרב באהבה, רכות וילדותיות. צבע סגול על גווניו הבהירים נחשב למרגיע, שלו ושקט.כאשר מדובר על שמלות כלה צנועות לרוב מדובר על שמלות לבנות אשר משדרות טוהר וניקיון.

 

אך כדי שלא תתבלבלי, אולי ראוי לציין שלא כדאי לבחור שמלות כלה בצבעים כמו אדום, כחול כהה, ירוק כהה (ובטח שלא שחור), ולו רק כי מדובר בגוונים הנקשרים בתכונות לאו דווקא חיוביות לסביבה. צבע אדום, למשל, נקשר לרב בתכונות כמו תוקפנות, אלימות ורצון להרס.

 

שמלות כלה יש במגוון צבעים. כמובן שהצבע הפופולארי ביותר הוא לבן וניתן לראותו במרבית ה- חתונות אך מי שאוהבת ללכת נגד הזרם, ומעדיפה להיות כלה מיוחדת במינה, כלה ייחודית שיזכרו אותה, יש היום שמלות כלה במבחר צבעים שהם לא לבן שבהם את יכולה להפוך לכלה המיוחדת. צבעים אלה כוללים צבעים בגוון: שמנת, אדום בורדו, תכלת, סגול, ורוד אך כמובן לא שחור.

 

מי שרוצה לבחור שמלת כלה צנועה ומקורית אבל עדיין לא לחרוג לגמרי מהנורמות המקובלות יש לה בהחלט גם לזה אופציות. ישנן שמלות כלה צנועות יפהפיות בגוון אפרסק, ורדרד או סגלגל עדין במיוחד. אלו הן שמלות כלה 2021 - שמלות מיוחדות ומקוריות ויחד עם זאת הם לא בצבעים חזקים מדיי ולא יוצרים רושם יותר מדיי של רק למשוך תשומת לב.

 

יצא לי להיות בלא מעט חתונות אבל עכשיו חברה הכי טובה שלי עומדת להתחתן בקרוב ואני כמובן בתור חברתה הטובה ביותר הלכתי לעשות איתה את כל הסידורים וההכנות לחתונה.

 

כמובן שהדבר הכי מרגש בהכנות זה שהיא מדדה את כל ה- שמלות כלה. זהו הרגע בו את הכי מתרגשת. מן רגע קסום שאי אפשר לתאר, אפילו שזו היא שמדדה ולא אני. (אם כי אני מוכרחת להודות שגם אני מדדתי כמה שמלות כלה כי פשוט לא יכולתי להתאפק). אפילו בחרנו שמלות לשושבינות.אבל עדיין זה לא היה אותו דבר כמו שהיא מדדה.

 

בתור בחורה מסורתית היא הלכה על שמלות כלה צנועות כלומר ללא מחשופים מיוחדים ושתשדר צניעות ואלגנטיות.

שמלות כלה

שמלות כלה

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |