כאשר הינכם ניגשים לרכוש טבעות אירוסין חשוב לשים לב למספר דברים. קודם כול, הוא סוג המתכת ממנו עשויה הטבעת. עוד דבר שיש לשים אליו לב הוא שסביר להניח שהבחירה שלכם תהיה מושפעת מקו האופנה ההולך באותו זמן, אך חשוב שתזכרו כי הטבעת אמורה להיות לתמיד כך שכדאי שתבחרו משהו שהאישה באמת תאהב ויחד עם זאת, משהו ייחודי שלא יהיה דומה לשאר התכשיטים שלה.

 

בחירת טבעות אירוסין יכולה להיות משימה לא קלה אך חשוב שתיקחו את הצד החוויתי שבדבר.

 

זוגות נשואים יעידו כל שבחירת טבעות נישואין היא הרבה יותר קלה מבחירת טבעות אירוסין. ישנם מספר סיבות לכך.

 

סיבה אחת היא כמובן שבחירת טבעת האירוסין היא בחירה שיש לקחת (ברוב המקרים כמובן הגבר צריך לבחור) עוד לפני כל ההכנות לחתונה כאשר עם טבעת זו הוא אמור להציע לבת זוגתו נישואין ואין ספק שמדובר באירוע מרגש במיוחד.

 

סיבה נוספת היא שכאשר בוחרים טבעות אירוסין, יש מבחר רב יותר מאשר טבעות נישואין היות כי לטבעות נישואין יש כמה "מגבלות" כמו שהיא חייבת להיות עגולה ועשויה מחומר אחד וללא קישוטים בעוד טבעות אירוסין אין שום מגבלה ואף לרוב משלבים אותן עם יהלום נוצץ ויפה.

 

בימים של היום ברור כי ניתן למצוא מאות חנויות של טבעות אירוסין מהם אפשר לרכוש את הטבעת להצעה המיוחלת והמרגשת. אז ברור שלקבל המלצות מאנשים ומזוגות שכבר התחתנו זו תמיד אופציה מצוינת.

 

כדאי כמובן לעשות גם בדיקה באינטרנט ולהביט על מגוון התמונות של טבעות אירוסין אשר יש באתר. רצוי לגשת למספר מקומות (אך לא יותר מדי) כדי לקבל קצת חוות דעת על המקום, על המקצועיות ועל היחס כמו גם מה כוללת האחריות על הטבעות.

 

אין ספק כי אחד הדברים היותר כיפיים בהכנות לחתונה היא בחירת טבעת האירוסין לבת הזוג. למעשה, זהו השלב הראשוני ביותר ועל כך יש לו משמעות מיוחדת. מה גם, טבעות אירוסין הן בעלות משמעות סמלית ביותר ולעיתים יש לשלב אותן עם טבעות הנישואין.

 

המבחר כיום שיש בתחום עיצוב טבעות אירוסין הוא מבחר גדול ביותר ולכן הבחירה עלולה להיות מאוד קשה ומסתבכת. אז בראש ובראשונה יש להתייחס לתקציב העומד לרשותכם ולאחר מכן להתייעץ עם מקצוענים בתחום.

טבעות אירוסין

טבעות אירוסין

אתר האירועים
של ישראל

אתר האירועים של ישראל |